Eprus – certyfikaty

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że w styczniu 2016 roku nasza firma po raz kolejny otrzymała prestiżowy certyfikat PN-EN ISO 15378:2012 – Materiały na opakowania bezpośrednie produktów leczniczych – Wymagania szczególne dotyczące zastosowania PN-EN ISO 9001:2015 z uwzględnieniem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP).

Certyfikat ten potwierdza, że nasza firma wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji opakowań bezpośrednich dla produktów leczniczych, w tym opakowań sterylnych, z uwzględnieniem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP).
Korzyścią płynącą dla Państwa z tego faktu jest pewność, że kompetencje firmy, z którą Państwo współpracują, są najwyższej próby, a oferowane opakowania spełniają rygorystyczne wymagania branży farmaceutycznej.
Eprus jako producent i dystrybutor opakowań bezpośrednich na leki recepturowe ponad wszystko stawia na wysoką jakość i bezwzględne bezpieczeństwo swoich wyrobów. Dystrybuowane przez nas materiały opakowaniowe zapewniają pacjentom bezpieczne, wygodne i higieniczne stosowanie leków recepturowych.

 

EPSON scanner image