Komputer gotowy do pracy z urządzeniami do badania skóry: MC 750 i MC 1000.

Aby zapewnić Państwu szybkie rozpoczęcie pracy z urządzeniem do badania skóry polecamy: zakup komputera wraz zainstalowanym oprogramowaniem i skonfigurowanym urządzeniem. Nasza oferta  na komputery jest zawsze atrakcyjna. Dzięki umowie z naszymi partnerami mamy dostęp do najlepszych komputerów w dobrych cenach. Dział Techniczny Eprus zadba o to, aby komputer po podłączeniu do urządzenia Courage & Khazaka był od razu gotowy do pracy.


dedykowany komputer dla urządzeń do badania skóryDo korzystania z urządzeń do badania skóry MC 750 oraz MC 1000 wymagany jest komputer klasy PC z zainstalowanym systemem Windows Vista (lub nowszy) wyposażony w port USB 2.0.

Po krótkiej rozmowie mającej na celu ustalenie wymagań stawianych przez Państwa, nasz Dział Techniczny przedstawi Państwu ofertę na co najmniej: dwa modele komputerów do wyboru, które w naszej ocenie najlepiej spełnią wymagania zadane przez Państwa oraz będą w pełni kompatybilne z naszymi urządzeniami do badania skóry. Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez naszą stronę kontakt lub po prostu dzwoniąc do nas 33 497 73 70.

Powrót do strony urządzeń do badania skóry