Nowe Pojemniki – tuby Eprus

Silicone Sealing Technology SST to jeszcze szczelniejsze pojemniki - tuby Eprus

 

Nowe pojemniki-tuby Eprus

Firma Eprus wprowadziła istotne zmiany w pojemnikach-tubach do mikserów recepturowych. Ulepszony został system uszczelnienia pojemników-tub, a zmiana kolorów na firmowy błękit dopełnia i ujednolica naszą ofertę.


Nowy sposób uszczelnienia - SST

Zastosowanie uszczelnienia typu SST pozwoliło na usunięcie szczelin znajdujących się w pokrywie pojemnika-tuby po jego wewnętrznej stronie. Zapewnienie równej powierzchni w tym miejscu pozwala mniejszej ilości substancji aktywnych utknąć w szczelinach, które wcześniej znajdowały się w pokrywie tuby.
 

*Najlepsza oferta na rynku

*Najszersza oferta na rynku

Pojemniki-tuby do mikserów recepturowych to ważny element oferty Eprus, dlatego mamy największy wybór pojemników-tub na rynku. W bieżącej sprzedaży mamy aż 9 rozmiarów pojemników-tub: 15/28ml; 20/33ml; 30/42ml; 50/70ml; 100/140ml; 200/280ml; 300/390; 500/600ml; 1000/1250ml. Większość z nich dostępna jest również w wersji jałowej. Dodatkowo pojemniki-tuby 15/28ml i 20/33ml oferujemy w zestawie jałowym z aplikatorem krótkim z nasadką i mieszadełkiem jednorazowym jako zestaw jałowy do maści ocznych.

*Najwyższa jakość

Certyfikat

*Certyfikat jakości z Narodowego Instytutu Leków

Nasze pojemniki - tuby są zgodne z Farmakopeą Europejską. Potwierdza to prestiżowe świadectwo jakości z Narodowego Instytutu Leków. Dystrybuowane przez nas pojemniki zapewniają pacjentom bezpieczne, wygodne i higieniczne stosowanie leków recepturowych.
Certyfikat

*Certyfikat jakości z TUV NORD

Nowe pojemniki-tuby tak jak i reszta oferty opakowaniowej produkowana i dystrybuowana jest pod ścisłą kontrolą dedykowanej normy jakości PN-EN ISO 15378:2012, która potwierdza, że nasza firma wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji opakowań bezpośrednich dla produktów leczniczych, w tym sterylnych, z uwzględnieniem zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP).

*Krótki czas dostawy

Pojemniki - tuby Eprus są dostępne od ręki z naszego magazynu oraz w większości hurtowni farmaceutycznych na terenie całej Polski.

 
 

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami!