Kontakt

Dane kontaktowe

Eprus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Telefon +48 33 497 73 70
Adres e-mail eprus@eprus.pl
Adres Leszczyńska 32
43-300 Bielsko-Biała
NIP 547-214-26-26
BNP Paribas Bank Polska 16 1600 1299 0002 3501 6365 4001

Napisz wiadomość

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Wyślij

Dział Sprzedaży i Relacji z Klientem

Tomasz Rodak (koordynator działu) wew. 30
tomasz.rodak@eprus.pl

Katarzyna Jaworska wew. 31
katarzyna.jaworska@eprus.pl

Mariola Gach wew. 32
mariola.gach@eprus.pl

Małgorzata Bajor wew. 33
malgorzata.bajor@eprus.pl

Alicja Izbińska wew. 35
alicja.izbinska@eprus.pl

Marta Knape wew. 36
marta.knape@eprus.pl

Serwis

Mariusz Pawlus (koordynator działu) wew. 37
mariusz.pawlus@eprus.pl

Ewelina Broniecka wew. 38
ewelina.broniecka@eprus.pl

Rafał Lower wew. 21
rafal.lower@eprus.pl

Szymon Gąsiorek wew. 25
szymon.gasiorek@eprus.pl

Dział Laboratorium i Kontroli Jakości

Joanna Pindel-Okolus (koordynator działu) wew. 46
joanna.pindel.okolus@eprus.pl

Dział Produkcji i Logistyki

Adam Typek (koordynator działu) wew. 27
adam.typek@eprus.pl

Michał Adamaszek wew. 44
michal.adamaszek@eprus.pl

Kateryna Romas (doradca ds. technologii i receptury farmaceutycznej)
kateryna.romas@eprus.pl

Marek Ryczek

Rafał Filuś

Dział Księgowości i Administracji

Jolanta Pawlus-Tomaszek (koordynator działu) wew. 23
jolanta.pawlus.tomaszek@eprus.pl

Klaudia Ogrodzka wew. 24
klaudia.ogrodzka@eprus.pl

Zarząd Spółki

Adam Strzelczyk (Członek Zarządu)
strzelczyk@eprus.pl

Jakub Gornowicz (Członek Zarządu)
jakub.gornowicz@eprus.pl

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami!