Zostań mistrzem receptury z Eprus Data dodania:

Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji na zakup dowolnego miksera recepturowego do którego załączamy tematyczną książkę.

Eprus ma dla Państwa dwa legendarne urządzenia, które przez wiele lat były udoskonalane:

- Mikser recepturowy Eprus® U200 półautomatyczny - dla aptek z małą recepturą;

- Mikser recepturowy Eprus® U500 automatyczny - dedykowany aptekom ze średnią i dużą recepturą.

Kupując jeden z powyższych mikserów otrzymają Państwo od nas przydatną książkę, która rozwieje wszelkie wątpliwości dot. receptury dermatologicznej.

Wspomniana pozycja to "Problemy technologiczne i ich rozwiązywanie w recepturze dermatologicznej". Autorem publikacji jest dr hab. n. farm. Leszek Marszał.

Podstawowym celem tej książki jest przedstawienie i wyjaśnienie z praktycznego i teoretycznego punktu widzenia zagadnień związanych z przygotowaniem recepturowych leków dermatologicznych.

Książka zawiera wyselekcjonowany materiał, w którym poruszono zagadnienia, związane z technologią i rozwiązywaniem trudności podczas wykonywania półstałych postaci Leków do stosowania zewnętrznego. Zaproponowano w niej rozwiązania wielu problemów technologicznych, które powstały w wyniku stosowania coraz to nowocześniejszych technik recepturowych oraz wzrastających wymagań dotyczących surowców jak i warunków wytwarzania, które wprowadzają najnowsze wydania Farmakopei Polskiej.


Dodatkowa promocja.

Obecnie oferujemy mikser recepturowy Eprus® U200 półautomatyczny w cenie specjalnej 1 797,80 zł netto (stara cena: 2 020 zł netto).

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami!