Opakowania na krople oczne - rodzaje i wykorzystanie w praktyce Data dodania:

Eprus od lat wspiera polską recepturę dostarczając do aptek sprzęt oraz opakowania na leki. Polska receptura to nie tylko maści, najlepiej rozwijającą się postacią leku są krople oczne, dlatego Eprus ciągle poszerza swoją kategorię:opakowania na krople oczne.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem akcesoriów i opakowań na leki recepturowe do oczu. Zebraliśmy na czterech stronach wszystko, co potrzebne w recepturze do tej formy leku. Obecnie, w e-sklepie znajduje się aż 15 rodzajów opakowań przeznaczonych do kropli ocznych, w tym najpopularniejsze minizakraplacze.

Nasze opakowania są dystrybuowane i produkowane pod kontrolą normy jakości PN-EN ISO 15378:2018 z uwzględnieniem zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), zapewniają odpowiednią jakość leku, trwałość oraz bezpieczeństwo jego stosowania.

Aby zapewnić najlepszą jakość naszych wyrobów zlecamy badania oraz prowadzimy ciągłą kontrolę jakości. Powstaje też wiele niezależnych publikacji naukowych odnoszących się do oferowanych przez nas produktów. W ostatnim czasie, najciekawsze z nich dotyczą nowości i sprawdzonych już rozwiązań w zakresie kropli do oczu: wykonania, dawkowania oraz wydania Pacjentowi leku odpowiednio zabezpieczonego i przyjaznego w użytkowaniu.

Trwałość mikrobiologiczna i dobór odpowiedniego opakowania są bardzo ważne, a więcej na ten temat można dowiedzieć się z poniższych artykułów:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami!